Ukrainian Fashion Week: спільна колекція Mary Kay і Dastish Fantastish

Бренди представили спільну капсульну колекцію на подіумі UFW FW20-21

Ukrainian Fashion Week: спільна колекція Mary Kay і Dastish Fantastish

Офіційний beauty-партнер українського тижня моди, бренд Mary Kay презентував неординарну колаборацію на закритому показі на головному подіумі 46-го сезону Ukrainian Fashion Week.  4 лютого бренд представив капсульну колекцію для beauty-експертів Mary Kay на 2020 рік у співпраці з одним із найяскравіших учасників Ukrainian Fashion Week – брендом Dastish Fantastish.

До колекції Mary Kay by Dastish Fantastish увійшли 8 одиниць гардеробу, які поєднали в собі притаманний Mary Kay класичний діловий стиль, а також найактуальніші подіумні тенденції з елементами футуризму й streetstyle. Гайдлайн колекції – еклектика, яка поєднала в собі різні стилі, фактури та аксесуари. Головними кольорами стали відтінки «фуксія» та «класичний червоний». Серед акцентів лімітованої лінійки – вишивка, oversize силуети, шкіряні елементи.

Зокрема у складі капсульної колекції – спідниця-олівець, кюлоти з широкими складками, гольф, жилет з коміром-стійкою та ін. Також до колекції увійшла дизайнерська силіконова сумка із прозорим каркасом та додатковою косметичкою всередині  – аксесуар, який вже став класичним доповненням street style образів.

Ukrainian Fashion Week: спільна колекція Mary Kay і Dastish Fantastish

«Лідер – це той, хто задає темп, хто розширює рамки, хто вміє бачити більше, ніж інші. Саме для таких жінок ця колекція. У новому одязі, розробленому спеціально для beauty-експертів Mary Kay, можна побачити головні тенденції сезону 2020 року – в кольорах, в силуетах й інноваціях. Ця колекція – смілива альтернатива загальноприйнятим канонам і можливість дивитися на речі під новим кутом. Загальновідомий бренд Mary Kay, як показник успішного комерційного рівня в бізнесі й сфері краси, і авангардна українська марка футуристичного стрітстайла Dastish Fantastish. Що це, як не приклад справжньої еклектики?!»,

– ділиться дизайнер бренду Dastish Fantastish, експерт ТВ-шоу «Топ-модель по-українськи» Володимир Демчинський.

Смотрите также:  Битва платьев: Ники Хилтон против Трэйси Эллис Росс

Показ колекції MARY KAY x DASTISH FANTASTISH став справжнім експериментом і потішив не тільки сміливими fashion-рішеннями у колекції, але й неочікуваним яскравим мейкапом, який ефектно доповнив колекцію під час показу. Головними акцентами у макіяжах моделей показу стали азійські стрілки, насичені кольори тіней та рум’ян, аплікації з фольги на губах.

«Колаборації – це завжди рух уперед. Це об’єднання вмінь, досвіду і креативу двох сторін, а отже, нові горизонти для брендів і як результат – продукт, який неможливо було б створити поодинці. І це робить проект по-справжньому унікальним і особливим. Ми раді, що разом з українським брендом Dastish Fantastish можемо представити ексклюзивну колекцію для beauty-експертів Mary Kay, яка підкреслить їхній високий статус, професіоналізм та сучасність.  Пишаємося цим сміливим fashion-партнерством!»,

– коментує Генеральний директор Mary Kay (Україна) Вікторія Зоря-Яценко.

Ukrainian Fashion Week: спільна колекція Mary Kay і Dastish Fantastish

Mary Kay співпрацює з українськими дизайнерами вже не вперше. Раніше свої авторські колекції для українського відділення презентували дизайнери Айна Гассе (2015, 2016), Андре Тан (2017 рік), Крістіна Бобкова (2018 рік), Олена Бурба (2019).

«Тішуся, що з року в рік майданчик Українського Тижня Моди акумулює все більше проектів, в яких поєднуються, здавалося б, кардинально різні бренди. Саме такі колаборації будять емоції.  Це доводить, що мода все більше стає універсальною «мовою» між творцями, це наче провідник до нового і досі незнаного. Мені приємно, що саме Ukrainian Fashion Week дарує такі експерименти. Я дякую брендам Mary Kay та Dastish Fantastish за їх надзвичайну жагу до відкриттів та поєднання своїх ресурсів у спільній колекції задля вражаючого результату»,

– зазначила засновниця і голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Смотрите также:  Как на организм человека влияет окрашивание волос

А тобі подобаються представлені вбрання? Відповідь у комментарі!

Источник